Hartyán Általános Iskola

„Hartyán Alapítvány az Iskoláért” közhasznú szervezet adószáma: 18041789-1-42 OTP BANK: 11715007-20322137
Keresés
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

 

Üdvözöljük honlapunkon!



Igazgatói köszöntő

Szeretettel köszöntöm megújult honlapunk látogatóit.
Bízom benne, hogy elősegítjük tájékozódását intézményünkkel, programjainkkal kapcsolatban! Igyekszünk minél sokrétűbb, naprakész információt nyújtani az érdeklődők számára.

  
Eredményes böngészést kívánok: Csörgő Mária

Térkép:

Elérhetőség:
Hartyán Általános Iskola
1157 Budapest XV., Hartyán köz 2-4.


Telefon: 06-1-418-2111
Fax:
06-1-416-0720
Email: hartyaniskola@t-online.hu

OM azonosító: 035071

Fenntartó:

Észak-Pesti Tankerületi Központ

11
65 Budapest, Jókai u. 6.
Tankerületi igazgató:
Kovács Katalin
Tel.:
06-1-7958240
e-mail cím: katalin.kovacs@kk.gov.hu


A központi telefonszám hívható mellékei:

Titkárság

101

Felsős igazgatóhelyettes

102

Alsós igazgatóhelyettes

105

Könyvtár

109

Porta

113

_____________________________________________________________________________________________
Aktuális Híreink!

SPORTEREDMÉNYEINK >>


A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny XV. kerületi döntőjében Szántó Dániel 8. c osztályos tanulónk I. helyezést, Tardi Flóra 7. n osztályos tanulónk III. helyezést ért el. Dani fogja képviselni a kerület           8. évfolyamos tanulóit a márciusi budapesti döntőben. Eredményeikhez gratulálunk, további sikereket kívánunk!

K
erületi népdaléneklési verseny

Nagy-Kákay Adél  2. n
III. helyezés

Kerületi úszó diákolimpia eredményei


II. korcsoport:

Sepsei Barnabás 3.n
25m hátúszás - III. hely
Horváth Villő 3.n
25m mellúszás - V. hely
Grósz Márton 3.c
25m mellúszás - V. hely

4x25m gyors váltó  - IV. hely

Tagok:   Horváth Villő 3.n

 Sepsei Barnabás 3.n
 Grósz Márton 3.c
 Hernáczki Ádám 5.c



III. korcsoport

Takács Ferenc 6.a
50m gyorsúszás -  II.hely

        50m mellúszás - III. hely

Szabó Levente 6.b 50m hátúszás - VI. hely
Balogh Botond 6.n
50m mellúszás - II.hely

   50m gyorsúszás  - V.hely


4x25m gyors váltó - I. hely

Tagok:   Lepkó Bence 5.n

 Takács Ferenc 6.a
 Balogh Botond 6.n



IV. korcsoport

Kucsera Csaba 6.b
50m gyorsúszás - III. hely
                                    50m pillangóúszás
à  - III. hely

Balaskó Donatella 8.a
50m gyorsúszás  - IV. hely
                                          50m mellúszás -  V. hely

Fodor Dávid 8.a
50m hátúszás à II. hely
                               50m mellúszás  -  II. hely

Becsei Ádám 8.c
50m hátúszás  -  I. hely
                                50m gyorsúszás  -  VI. hely

Szántó Dániel 8.c
50m pillangóúszás  - IV. hely


4x25m gyors váltó  -  II. hely

Tagok:    Balaskó Donatella
8.a

 Kucsera Csaba 6.b
 Becsei Ádám 8.c
 Fodor Dávid 8.a




Tájékoztatás az utazási kedvezmény igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról.


Tájékoztatás, kommunikáció:
Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálat
Budapest XII. kerület, Maros u. 19-21.
E-mail: igazolvany@oh.gov.hu; info@diakigazolvany.hu
Honlap: http://www.diakigazolvany.hu; https://www.oktatas.hu
Telefon: +36-1/266-7733; +36-1/374-2157
Fax: +36-1/374-2476

Okmányok

1956-os Emlékfutás

VII. alkalommal megrendezett 1956-os Emlékfutás hagyományainkhoz híven idén is fölényesen megnyertük! Köszönjük annak a 538 diáknak, szülőnek, pedagógusnak akik ehhez a sikerhez hozzásegítették iskolánkat!



Palota kupa

2017. október 18-án ismét nagyon szép eredményeket ért el a Hartyán, a gyerekeknek köszönhetően, a kerületi Palota Kupán. Ezúton is gratulálunk nekik!


III. korcsoport:

Szántó Anita 1. hely (távolugrás), 2. hely (100 m síkfutás)
Fenyvesi Emma
3. hely (magasugrás), 5. hely (100 m síkfutás)
Szijártó Vivien
5. hely (távolugrás), 5. hely (400 m síkfutás)
Bakonyi Nóra
5. hely (kislabda hajítás)
Balogh Brigitta
6. hely (kislabda hajítás)

Csákvári Bálint
2. hely (100m síkfutás), 6. hely (távolugrás)
Varga Krisztián
3. hely (400, síkfutás)
Varga Áron
5. hely (magasugrás)
Lepkó Bence
6. hely (kislabda hajítás)



IV. korcsoport:

Diós Luca 1. hely (kislabda hajítás), 5. hely (súlylökés)
Pifkó Kinga
2. hely( 100m síkfutás), 3. hely (magasugrás)
Erdős Noémi
4. hely (kislabda hajítás), 5. hely (távolugrás)
Szentesi Dóra
5. hely (100m síkfutás)

Mészáros Kevin
1. hely (400m síkfutás), 4. hely (magasugrás)
Szőke Gergő
2. hely (400m síkfutás), 2. hely (távolugrás)
Varga Dominik
3. hely (magasugrás), 5. hely (kislabda hajítás)
Karai Bálint
4. hely (100m síkfutás), 5. hely (súlylökés)
Szécsi Dominik
6. hely (100m síkfutás)


Galéria

Pályaorientációs nap a Hartyánban


2017. október 11-én tartottuk iskolánkban a pályaorientációs programot.
Ezen a napon a fels
ősök a Szakmázz! kiállításra látogattak el, ahol sok érdekes munkakörrel, középfokú iskolával ismerkedhettek meg. Bízunk benne, hogy ez a program megkönnyítette a nyolcadikosok pályaválasztását, és a többiekben is kialakult valamilyen érdeklödés egy addott szakmával kapcsolatban!
Az alsósoknak a szülők tartottak tájékoztatót, saját hivatásukat mutatták be. A kicsik a következő szakmákba nyerhettek betekintést: altató asszisztens, altatóorvos, ápoló, cukrász, designer, informatikus, kommunikátor, masszőr, optikus, tánctanár.
Nagyon élvezetes volt a délel
őtt minden alsós diákunk számára.
A következö szül
őknek köszönjük, hogy a szerdai délelőttöt az iskolánk tanulóival való foglalkozásra fordították:  
Balog Dorina, Balog Fruzsina, Bogdán Zsófia, Bognár Csilla, Dr. Jakus Gábor, Dr. Jakusné Kohajda Alíz, Marton Katalin, Romhányi Marianna, Szilágyi Károly, Tatai Tamás, Till Zsuzsanna, Vallejos Affonzo Emilia Mariela, Varga Péter.
A szülök mozgósításában Molnár Edit SZMK elnök volt segítségünkre. Köszönjük neki is!

       Az iskola tanulói és pedagógusai

Galéria

SPORT HÍREK

II. helyezést ért el csapatunk magasugrásban a Budapesti atlétika ügyességi csapatbajnokságon!

Tagok: Diós Luca
7.n
 Pál Zsanett
7.a
 Szántó Anita
6.c
 Pifkó Kinga
8.c
 Hegedűs Zsófia
8.c

Felkészítő tanár: Buzánszky Anett



Kerületi mezei futóbajnokság eredményei:

Helyezés: I. hely (IV. kcs. lány)


Csapattagok:   Diós Luca
7n
 Olar Rebeka
7.n
  Erdős Noémi
8.n
  Hegedűs Zsófia
8.c
  Pifkó Kinga
8.c
  Szentesi Dóra
8c.






III. hely (IV. kcs. fiú)

Csapattagok:  Szőke Gergő 8.n
  Szécsi Dominik 8.b
  Karai Bálint 8.b
  Mészáros Kevin 8.a
  Zubai Miklós 7.a

III. hely (III. kcs. fiú)

Csapattagok:  Lepkó Bence 5.n
  Varga Áron 5.d
  Csákvári Bálint 7.c
  Varga Krisztián 7.c

III. hely (II. kcs. fiú)

Csapattagok:  Körmendi Tamás 4.c
  Takács Tamás 4.c
  Szatmári Gábor 4.b
  Volkmann Bence 4.b
  Herczeg Hunor 4.a
  Dudás Zénó 4.a
  Kovács Gergely 4.a

Egyéniben III. helyezést ért el:
Szőke Gergő
8.n osztályos tanulónk.

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!J

____________________________________________________________

Oktatási hírportál link
TanTrend.hu

________________________________________________



Gyermekfogászati ellátás


Gyermekvédelmi tájékoztató

Hét Képe


Verseny eredmények

Kerületi komplex tanulmányi verseny
I. hely


galéria


Országos német nyelvű szavalóverseny
Hujber Adél 6.n próza II. hely
Árpás Péter 7.n vers III. hely


Lila kerületi szavalóverseny:
Fodor Martin  8.n  III. hely
Felkészítő tanár: Szűcs Ivett

Kerületi terem magasugró verseny

Pál Zsanett  5.a    I. hely
Szántó Anita  4.c, Sinorovits Ádám 4.c III. hely  II. korcsoport
Diós Luca  5.n    I. hely  III.korcsoport
Szűcs Martin 7.c    I. hely
Pápai Petra  7.c    III. hely IV. korcsoport





Pro Scola Urbis

Az iskola tantestülete kiemelkedő nevelő-oktató munkájáért
2002-ben elnyerte a Pro Scolis Urbis Alapítvány elismerő díját









 
 
 
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz